Переключиться на мобильную версию

Донька Тимошенко виступила проти кризи

Назад к разделу Шоу-Biz
Донька прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія Карр і її чоловік, музикант Шон Карр взяли участь в антикризовому з'їзді байкерів АнтиКрысис, який відбувся цими вихідними в Ужгороді.
Подружжя Карр у Ужгороді
Подружжя Карр у Ужгороді
blik.ua

"Ми зауважили, що Женя поправилася, так приємно покруглішала, - розповіли байкери. - Вона була одягнена в сіру в’язану туніку на чорний гольф, яка приховувала фігуру. Ми подумали, що Женя, можливо, вагітна. Тим більше, що вона тримала біля животика байкерський шолом свого чоловіка".

На АнтиКрысис з'їхалося близько 300 байкерів з усієї України, а також Росії, Білорусі, Чехії, Польщі та Угорщини.

"Ми просто намагаємося, щоб люди хоча б на три дні забули про кризу і пораділи", - розповів головний байкер Ужгорода Олександр Суханов.

Щоб розсмішити публіку, учасники акції одягнули антикризове вбрання: старі спортивні костюми, кеди і тілогрійки часів СРСР, а також шоломи з написом АнтиКрысис. Вони наливали всім охочим на вулиці глінтвейн і віскі.

Потім байкери змінили свої мотоцикли на кінні брички, які вони орендували у місцевих циган, і близько години роз'їжджали по центру Ужгорода.

Після цього байкери вирушили в один з місцевих клубів, де свято тривало до 3-4 ранку.

Напередодні, 8 лютого Шон і Євгенія Карр вилетіли з Ужгорода до Києва.

"В Ужгород ми прилетіли літаком, - розповіла друзям дочка Тимошенко. - Бували тут багато раз і раніше - навіть з рахунку збилися. На Закарпатті провели два дні. А от куди поїдемо далі - вирішить Шон. Мені подобаються байкерські шоу - це частина життя нашої родини".

Нагадаємо, цього року Євгенія і Шон Карр планують відкрити в Києві ресторан італійської кухні.

За матеріалами Сегодня, БЛИК

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь