Переключиться на мобильную версию

В український прокат виходять чотири нових фільми

Назад к разделу Шоу-Biz
12 лютого, у четвер, традиційний прем'єрний день у кінотеатрах країни, в український прокат виходять фільми: Австралія, Мрія, Зізнання шопоголіка, П'ятниця, 13-е.
Кадр з фільму Австралія
Кадр з фільму Австралія
kinopunkt.ru

Австралія - епічна драма режисера База Лурмана. Дія стрічки розгортається в Австралії незадовго до початку Другої Світової війни. Англійська аристократка Сара Ешлі отримує у спадщину велике ранчо. Її земля, і худоба, відразу ж стають предметом хижого інтересу сусідів-землевласників. Щоб врятувати своє майно Сара змушена перегнати 2 000 голів худоби через тисячі миль до міста Дарвін. Їй допомагає австралійський фермер. На шляху через величезну рівнину вони долають багато труднощів, а місто Дарвін тим часом бобмардує японська авіація.

Актори: Х’ю Джекман, Ніколь Кідман, Брайан Браун, Тоні Беррі, Рей Барретт.

Мрія (столичні кінотеатри Київ, Жовтень) - містична мелодрама від корейського режисера Кім Кі-Дука. Стрічка розповідає про двох молодих людей, які плутають сни з реальністю. Все, що юнакові сниться, наяву виконує швачка Рен, яка страждає на лунатизм. Ними цікавиться поліція...

"Ми не відповідаємо за те, що нам сниться, і таким чином створюємо химерне відчуття дистанції. Cни поєднують героїв протилежними полюсами", - каже режисер.

Актори: Дзе Одагірі, Лі На-йон, Чан Мі-хіе, Кім ТЕ-хйон, Пак Чи-а.

Зізнання шопоголіка - американська комедія Пі Джея Хода. Молода дівчина, яка має пристрасть до шопінгу і дорогого одягу, живе в стані війни між своїм банківським лімітом і спокусою великого міста. При цьому за професією вона - журналіст фінансового видання, щедро роздає поради як правильно керувати власним капіталом.
Актори: Айла Фішер, Хью Денс, Крісті Ріттер, Джоан Кьюсак, Джон Гудман.

П'ятниця, 13-е - містичний трилер від режисера трилера Техаська різанина бензопилою Маркуса Ніспела. Це римейк класичного фільму жахів П'ятниця, 13-е, знятого в 1980-му році.

У пошуках сестри Клей потрапляє на легендарне Кришталеве озеро, де в занедбаних корпусах, які залишилися від піонертабору, бенкетує молодіжна компанія, яка приїхала в знамените місце на уікенд. Разом з Джином, Клей, на зважаючи на попередження поліції, береться  вивчати навколишні хащі, в яких блукає велика дитина в хокейній масці і з мачете.

Актори: Джаред Падалекі, Даніель Панабейкер, Аманда Ріджетті, Тревіс Ван Вінкл, Дерек Мірс.

Нагадаємо також, що 12 лютого у столичних кінотеатрах Київ і Жовтень, а також у DVD-залах всіх великих міст України, стартує ексклюзивна програма найкращих французьких короткометражок.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь