Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Майкла Джексона вразила небезпечна інфекція

Назад к разделу Шоу-Biz
Британська газета The Sun повідомила про те, що Майкл Джексон інфікований небезпечним штамом стафілокока і проходить курс інтенсивної терапії.
Король рок-н-ролу страждає від небезпечної інфекції
Король рок-н-ролу страждає від небезпечної інфекції
popcrunch.com

Співака декілька разів бачили у клініці американського міста Беверлі-Хіллз, де, за даними джерел видання, йому внутрішньовенно вводять великі дози антибіотиків.

Як стверджує The Sun, Джексон заразився мікробом, відомим під назвою епідемічний штам золотистого стафілокока, який є стійким до дії метициліну.

"Така суперінфекція зовсім не піддається дії традиційних антибіотиків, внаслідок чого препарати доводиться вводити внутрішньовенно за допомогою крапельниці", - пояснив голлівудський пластичний хірург Ентоні Йун.

"Проте і такі радикальні методи лікування не гарантують повного одужання", - додав він.

Цей різновид стафілококової бактерії є винятково небезпечним, оскільки викликана ним інфекція може ускладнитися процесом дегенерації шкіри, "фактично поїдає шкірний покрив хворого".

За словами медиків, захворювання могло передатися під час однієї із численних пластичних операцій, перенесених співаком. Останній раз це була реконструкція твердих та м'яких тканин носа, -повідомляє ІТАР-ТАРС.

Слід зазначити, що чутки про важку хворобу короля рок-н-ролу з'являлися і раніше. Так, у грудні минулого року західні ЗМІ повідомили про те, що Майкл Джексон нібито страждає від генетичного захворювання, яке позбавило його половини зору, і потребує операції із пересадки легені.

Представник співака спростував ці чутки, заявивши, що Джексон "почуває себе прекрасно" і найближчим часом поїде у світовий тур.

Однак папарацці вдалося зняти 50-річного артиста, який пересувається в інвалідному кріслі. Крім того, на днях Майкл був зафіксований фотографами при виході із клініки у Беверлі-Хіллс. За словами очевидців, на його обличчі були темні окуляри та хірургічна маска, на голові була лікарняна шапочка, а руки співака покривали виразки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь