Переключиться на мобильную версию

Автор Коду да Вінчі написав нову книгу

Назад к разделу Шоу-Biz
Американський письменник Ден Браун, автор бестселеру Код да Вінчі, завершив роботу над новою книгою про пригоди професора Роберта Ленгдона.
Ден Браун написав нову книгу про пригоди професора Роберта Ленгдона
Ден Браун написав нову книгу про пригоди професора Роберта Ленгдона
lenta.ru

Дію нової книги, яка отримала робочу назву Ключ Соломона (The Solomon Key), розгортається у Вашингтоні. У центрі сюжету виявляються масони.

Ключ Соломона стане першою книгою Брауна з 2003 року, коли в продаж надійшов Код да Вінчі, що став міжнародним бестселером.

Професор Роберт Ленгдон є головним героєм Коду да Вінчі і його пріквела - Ангелів і демонів. В екранізації Коду да Вінчі, що вийшла на екрани в 2006 році, роль Ленгдона зіграв Том Хенкс. Стрічка зібрала в світовому прокаті понад $ 750 млн. Фільм на основі Ангелів і демонів, також з Хенкс у головній ролі, вийде на екрани в травні 2009 року.

Про завершення роботи над новою книгою повідомило 12 лютого агентство Reuters з посиланням на телепрограму Entertainment Tonight. Офіційно видавництво Doubleday, яке співпрацює з Брауном, поки не підтвердило інформацію про нову книгу.

Нагадаємо, у 2009 році вийде фільм Ангели і демони (Angels & Demons) Рона Говарда, Пріквел до Коду да Вінчі, знятий за мотивами книги Дена Брауна.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь