Переключиться на мобильную версию

Черновецьким зацікавилися музичні продюсери

Назад к разделу Шоу-Biz
Український продюсер Дмитро Клімашенко готовий зайнятися просуванням музичної кар'єри київського мера, 57-річного Леоніда Черновецького.
Клімашенко готовий продюсувати мера
Клімашенко готовий продюсувати мера
Фото Тараса Бондаренка

На думку Клімашенка, столичний міський голова "співає не гірше, ніж виконавці", повідомляє Gazeta.ua.
"У Леоніда Михайловича є слух, нотки він чисто бере, - розповів Дмитро Клімашенко. - Правда, зараз співає кожен, хто хоче. Але у київського мера сильна харизма. Я готовий його продюсувати".
Продюсер порадив меру записати, перш за все три пісні - Києве мій, Рідна мати моя та Смерека. Він також запропонував Черновецькому три свої пісні.

"Вони будуть коштувати близько 150 000 гривень. Це буде легка танцювальна музика, щоб молодь могла ставити пісні Черновецького на дзвінки мобільних телефонів. Обов'язково потрібно буде додати до тексту крилаті фрази нашого мера", - сказав Клімашенко.
Кошти, отримані від співу Черновецького, продюсер збирається витратити на допомогу киянам.

Нагадаємо, мер Києва Леонід Черновецький випустив свій перший музичний кліп, в якому він особисто співає пісню Сгорают, плачут свечи.

Крім того, Черновецький має намір випустити диск популярних пісень у власному виконанні. За його словами, на цьому диску будуть записані виконані ним популярні пісні 1980 років. Конкретні назви пісень він не назвав, зазначивши лише, що вони дуже душевні.

По материалам Gazeta.ua

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь