Переключиться на мобильную версию

Медведєв привітав гурт Любе з 20-річчям

Назад к разделу Шоу-Biz
Президент Росії Дмитро Медведєв привітав колектив гурту Любе з нагоди її 20-річчя, відзначивши "особливий ліризм" і "глибину" її пісень.
Любе вважається улюбленим гуртом  Володимира Путіна
Любе вважається улюбленим гуртом Володимира Путіна
blog.i.ua

"Вітаю вас з 20-річчям вашого чудового колективу. Його відрізняють особливий ліризм і глибина. Блискуче поєднання в вашій творчості естрадних ритмів з російськими фольклорними традиціями, створило ваш власний неповторний стиль. І цей унікальний "почерк" проявився вже в перших піснях, які відразу ж стали хітами", - йдеться, зокрема, у привітанні.

За словами Медведєва, сьогодні гурт Любе продовжує залишатися вірним обраному професійному шляху, а його твори - всенародно популярні. Він підкреслив, що "це безсумнівна заслуга авторів пісень, всіх учасників гурту і, звичайно, його постійного лідера Миколи Расторгуева".

Російський президент висловив впевненість, що "у такого талановитого колективу завжди будуть нові, яскраві задуми і проекти", і побажав учасникам гурту успіхів, творчого довголіття, здоров'я і удачі.
Відзначимо, що Любе вважається улюбленим гуртом прем'єр-міністра і екс-президента Росії Володимира Путіна. У 2006 році Миколу Расторгуєва навіть було прийнято в партію Єдина Росія, яку очолює Путін.

***

Гурт Любе було засновано Расторгуєвим та Ігорем Матвієнко. Днем народження гурту вважається 14 січня 1989 - у цей день на студії Звук було записано перші композиції Люберцы і Батька Махно. Також серед відомих пісень - Атас, Комбат, Не валяй дурака, Америка, Давай за ....

Расторгуев - заслужений артист (1997) та народний артист Росії (2002). Музикантам гурту Анатолію Кулєшову, Віталію Ліктьовому та Олександру Єрохіну також було присвоєно звання заслуженого артиста (2004).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь