Переключиться на мобильную версию

Новий роман Пауло Коельо розповість про гламур і розкіш

Назад к разделу Шоу-Biz
На початку березня в Росії в продаж надійде новий, 12-й роман популярного бразильського письменника Пауло Коельо - Переможець залишається один.

Дія роману розвивається у світі моди і кіно. У новій книзі Коельо малює картину світу, сповненого гламуру та розкоші, і показує можливі катастрофічні наслідки одержимості славою.

За сюжетом, головного героя роману, багатого і гарного Ігоря Малєєва кидає дружина через успішного модельєра. Цей біль він не може заглушити. Тому вирушає на гламурний Міжнародний Канський Кінофестиваль в надії повернути свою любов. Однак, Ігор - людина глибока і розсудлива - і це буде не звичайне примирення. Адже Ігор присягнувся знищити цілі світи, щоб знайти кохану.

Переможець залишається один - це роздуми про особистий стиль та непорочні мрії, якими керує або блокує успіх.

Нагадаємо, роман Алхімік потрапив у Книгу рекордів Гіннеса 2008 року за найбільшу кількість перекладів у світі.

***

Пауло Коельо написав близько 150 книг - романів, коментованих антологій, збірників коротких розповідей-притч і дитячих казок. Твори Коельо перекладено на 68 мов світу й видано накладом більше, ніж 85 мільйонів екземплярів більш ніж у 160 країнах.

Коельо є дійсним членом Бразильської Академії Мистецтв, власником 25 міжнародних премій і нагород.

Коельо заснував у Ріо-де-Жанейро суспільний інститут, який надає допомогу старим і дітям з незаможних родин. Він утримується виключно за рахунок літературних гонорарів письменника. Під опікою інституту перебувають 430 дітей з бідних міських районів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь