Переключиться на мобильную версию

Члени Американської кіноакадемії вибрали власників Оскара-2009

Назад к разделу Шоу-Biz
Члени Американської кіноакадемії визначили володарів премії Оскар за 2009 рік.

17 лютого усі бюлетені для голосування, які заповнено членами Кіноакадемії, було передано оргкомітетом Оскара аудиторам із компанії PricewaterhouseCoopers.

Про це повідомляє AFP.

Тепер аудиторам потрібно вручну обробити бюлетені і підрахувати голоси, які подано за номінантів. Імена переможців буде поміщено в конверти, які відкриють лише 22 лютого на сцені кіноцентру Kodak в Лос-Анджелесі, де відбудеться урочиста церемонія вручення премії Оскар.

За традицією, аудитори PricewaterhouseCoopers на час обробки бюлетенів перебувають у засекреченому місці і не контактують із зовнішнім світом. Виготовляються два набори конвертів з іменами переможців, які доставляються до місця проведення урочистої церемонії різними маршрутами.

У 2009 році взяти участь у виборі володарів премії могли 5810 членів Кіноакадемії. Вестиме 81-у церемонію вручення премії Оскар австралійський актор Хью Джекман.

Нагадаємо, 22 січня в Беверлі Хіллз оголосили короткий список номінантів на престижну нагороду в світі кіно - золоту статуетку Оскар. Лідером за кількістю номінацій стала картина Загадкова історія Бенджаміна Баттона. Фільм претендує на нагороду у 13 категоріях.

Як повідомлялося, 13 січня в Лос-Анджелесі завершилося голосування із визначення номінантів на премію Оскар-2009. Прийом бюлетенів припинився згідно із правилами Американської академії кіномистецтва у вівторок, 13 січня, рівно о 03:00 за київським часом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь