Переключиться на мобильную версию

У Росії Джек-Горобець виявився популярнішим Медведєва

Назад к разделу Шоу-Biz
Росіяни надали перевагу фільму Пірати Карибського моря, а не виступу президента РФ Дмитра Медведєва, яке було присвячене економічній кризі.
Виступ президента РФ Дмитра Медведєва, який транслювався 15 лютого на каналі Россия в програмі Вести недели, не зміг обігнати за популярністю фільм про Джека-Горобця, який в той час транслював Перший канал.

Як повідомляє КоммерсатЪ, у Москві частка аудиторії підсумкової програми Вести недели не перевищила 17%, в той час як фільм Пірати Карибського моря. Прокляття Чорної перлини зібрав 21,4% глядацької аудиторії.

Виступ Дмитра Медведєва також не зміг обігнати за популярністю щотижневий випуск Щиросердечне зізнання на НТВ, який зібрав 18,2%. Випуск ЩЗ, присвячений різним аномалія (наприклад, чому впродовж 75 років у могилі не розкладаються тіла, яким чином виживають люди, які стрибають з восьмого поверху), більше привабив москвичів, ніж виступ президента.

На відміну від Москви в загальноросійському ефірі Джек-Горобець був майже на рівні з Медведєвим. Частка аудиторії у Піратів склала 22,5%, Вести недели з Медведєвим - 22,4%;

Виступ Медведєва 15 лютого був його дебютом у телеефірі з новим форматом спілкування з країною. Вперше президент РФ виступив у рамках конкретної політичної програми з інтерв'ю на чітко визначену тему – криза, яка вирує у країні. У Кремлі хочуть зробити такий формат бесід президента на телебаченні регулярними, раз на місяць.

Зазначимо, що попередня поява Дмитра Медведєва в телеефірі - у програмі Итоги года с президентом России наприкінці грудня минулого року - була менш популярною серед російських глядачів, ніж телесеріал Глухар, який одночасно транслювався телеканалом НТВ. Тоді Виступ Медведєва зібрав 15-17% аудиторії глядачів проти 21% серіалу Глухар.

Нагадаємо, минулого року росіяни надали перевагу, наприклад, Євробаченню перед спортом. Тоді фінал пісенного конкурсу, у якому переміг росіянин Діма Білан, у РФ подивилися більше глядачів, ніж фінал Ліги чемпіонів і хокейний матч Росія-Канада на чемпіонаті світу.

Зазначимо, студія Disney зніме ще три фільми Піратів Карибського моря.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь