Переключиться на мобильную версию

Кінематографісти вимагають перевірити фінансову діяльність Микити Міхалкова

Назад к разделу Шоу-Biz
Керівництво Спілки кінематографістів (СК) Росії звернулося до прокуратури з проханням провести перевірку законності фінансової діяльності колишнього голови організації, режисера Микити Міхалкова.

Відповідні заяви були подані в московську прокуратуру, Пресненську прокуратуру та управління по боротьбі з економічними злочинами МУВС Москви. Про це повідомила адвокат Сталіна Гуревич, яка представляє в суді інтереси керівництва СК.

Адвокат пояснила, що, на її думку, термін повноважень Міхалкова на посту голови СК, який він займав з 1997 року, закінчився в жовтні 2007 року.

Вони припустили, що витрачати кошти Спілки на проведення з'їзду міг не сам Міхалков, "але точно його прихильники і фінансові документи повинні бути у нього".

"Згідно зі статутом Спілки, він не мав права скликати з'їзд", - додала Гуревич, коментуючи офіційну заяву Міхалкова про скликання позачергового з'їзду СК РФ до 1 квітня 2009 року.

Нагадаємо, Сьомий з'їзд Спілки кінематографістів РФ відбувся у Москві 18 і 19 грудня, і обрав новим головою Спілки Марлен Хуциєва, який замінив на цій посаді Микиту Міхалкова.

У свою чергу Микита Міхалков заявив про нелегітимність З'їзду.

На даний момент Мін'юст відмовився зареєструвати рішення грудневого з'їзду Спілки кінематографістів РФ, зокрема обрання нового голови СК РФ - режисера Марлена Хуциєва.

Пресненський районний суд Москви в даний час розглядає цивільну справу про незаконність проведеного в грудні з'їзду СК. Наступні слухання відбудуться 19 лютого.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь