Переключиться на мобильную версию

Найгірші актори року отримали Золоту малину

Назад к разделу Шоу-Biz
Церемонія вручення антипремії Золота малина, що присуджується за найсумнівніші досягнення в області кінематографії, відбулася в суботу, 21 лютого, в Лос-Анджелесі.
Ціна кожного призу - 4 долари 97 центів.
Ціна кожного призу - 4 долари 97 центів.
telegraf.by

<!--[if !supportLineBreakNewLine]--> У цьому році комік Майк Майерс (відомий завдяки ролі у фільмі Остін Пауерс) і світська тусовщиця Періс Хілтон отримали відразу по три Золотих малини.

Фільм Майерса Секс-гуру (The Love Guru) визнаний найгіршим фільмом року. Головна роль у цій картині у виконанні самого Майерса отримала приз за найгіршу чоловічу роль. Крім того, сценарій фільму, співавтором якого виступив актор, теж отримав Золоту малину.

Секс-гуру не сподобався не лише критикам, але й глядачам - у прокаті він зібрав по всьому світу всього 40,8 млн доларів. У свій час Остін Пауерс зібрав 675 млн дол

Періс Хілтон зібрала врожай Малини в трьох номінаціях: найгірша акторка (за роль у фільмі Красуня і потвора (The Hottie and the Nottie), найгірший екранний дует (з Крістін Лейкін або Джоел Муром) і найгірша жіноча роль другого плану у фільмі Генетична опера (Repo : The Genetic Opera).

Крім них Золоту малину отримав Пірс Броснан (колишній Джеймс Бонд) за найгіршу чоловічу роль, в мюзиклі за мотивами творчості групи ABBA Мама МИА!

Фільм Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа отримав Малину як "найгірший приквел, римейк, плагіат або сіквел".

Найгіршим режисером став німець Уве Біль з фільмами В ім'я короля: Історія облоги підземелля, Тунельні пацюки 1968 і Постать.

Премія "Золота малина присуджується голосуванням поштою всіх членів фонду: ними можуть стати всі бажаючі, після сплати членських внесків. У цьому році в голосуванні взяли участь 657 осіб із США та ще 19 країн.

Переможці оголошуються напередодні церемонії вручення премії Оскар.

Лідером по кількості Золотих малин є Сильвестр Сталлоне. Він отримав цю сумнівну нагороду 10 разів, а номінувався на неї 30. Зі знаменитостей особисто отримати Золоту малину насмілилася лише Холлі Беррі. Вона прийшла на церемонію, тримаючи в руках Оскар, який вона отримала за стрічку Бал монстрів.

Золота малина це пластмасова ягода завбільшки з яйце, покрита золотою фарбою з пульверизатора, яка спочиває на зім'ятій котушці 8-міліметрової плівки. Ціна кожного призу - 4 долари 97 центів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь