Переключиться на мобильную версию

На аукціоні в Києві не змогли продати картину Малевича

Назад к разделу Шоу-Biz
На аукціоні Українське мистецтво ХХ-ХХІ ст., не змогли продати його головний лот - Портрет дівчинки імовірно пензля Казимира Малевича. Про це повідомляє газета Сегодня.
Портрет дівчинки імовірно пензля Казимира Малевича
Портрет дівчинки імовірно пензля Казимира Малевича
izvestia.com.ua
Стартова ціна полотна була 150 тисяч доларів.

Газета Сегодня припускає, що картину могли не купить через не до кінця встановлене авторство полотна. Картину знайшли у Конотопі, і, на думку мистецтвознавців, на ній зображена молодша сестра художника - 12-річна Северина.

Стосовно інших презентованих картин торги також не відбулися. Полотна продали за їхніми стартовим цінами. З 137 полотен з молотка пішло менше 20. В основному купували роботи вартістю 2-3 тисячі доларів.

Найдорожчим із придбаних лотів стала картина українського письменника і художника Леся Подерв'янського Король і королева. Як повідомляється, лот продали за 10 тисяч доларів.

Серед незатребуваних були роботи російського живописця Михайла Шемякіна, і картина Водяний бик відомої української художниці Марії Примаченко за стартовою ціною 15 тисяч доларів.

Раніше повідомлялося, що аукціонний дім Christie's виставить на торги унікальну колекцію творів мистецтва, яка належала П'єру Берже і покійному Іву Сен-Лорану.

Нагадаємо, 17 січня 2009 року картина Путіна Узор продали на благодійному аукціоні за 37 млн рублів.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь