Переключиться на мобильную версию

Оскар-2009: Кращий іноземний фільм

Назад к разделу Шоу-Biz
Статуетку Оскара у номінації Кращий іноземний фільм отримала японська картина Відбуття (Okuribito) Йодзіро Такіти.
Кадр із фільму
Кадр із фільму
film.ru

Ця стрічка обійшла своїх конкурентів: австрійську картину Гетца Шпільмана Реванш, німецький фільм Улі Еделя Комплекс Баадера-Майнхоф, французьку драму Лорана Канте Клас, а також ізраїльський Вальс з Баширом Арі Фольмана.

У 2008 році переможцем у категорії Краща картина іноземною мовою стала австрійська картина Фальшивомонетники Стефана Рузовіцкі.

Відбуття - дванадцятий японський фільм, який номіновано на Оскар у категорії Найкращий фільм іноземною мовою. Відомо, що жодна картина із Країни сонця цієї премії Американської кіноакадемії досі не удостоювалася.

Головний герой картини - молодий віолончеліст Дайго, котрий залишився без роботи. Разом з дружиною він перебирається з мегаполісу в рідне містечко у провінції, де йому запропонували роботу в якомусь агентстві, ніби туристичному. Однак, виявляється, це - похоронне бюро, і Дайго доводиться обмивати тіла небіжчиків, наряджати їх і готувати до переходу в кращий світ. З великим подивом герой розуміє, що справляється зі своєю новою роботою дуже добре.

Фільм знято режисером Йодзіро Такітою (Останній меч самурая), і він отримав гран-прі на Монреальському кінофестивалі 2008 року. Музику до стрічку написав не хто інший, як Джо Хісаіші, який постійно працює з Такеші Кітано та Хаяо Міядзакі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь