Переключиться на мобильную версию

ВВ відновив переговори про участь в Євробаченні

Назад к разделу Шоу-Biz
Олег Скрипка відновив переговори з Національною телерадіокомпанією України (НТКУ) стосовно участі гурту Воплі Відоплясова в національному відборі на Євробачення-2009.
ВВ хоче поїхати на Євробачення
ВВ хоче поїхати на Євробачення
alexandershevtsov.com

Про це музикант заявив у випуску програми Підсумки тижня на 5 каналі, повідомляє газета Сегодня.

При цьому Скрипка пояснив, що не брав участі в попередніх відборах, тому що був зайнятий іншими справами, наприклад, проводив за кордоном українські вечорниці.

Тим часом у прес-службі НТКУ нам заявили: "Наше керівництво не може це прокоментувати, тому що ми вперше чуємо про переговори нашої сторони зі Скрипкою".

Рішення ВВ взяти участь у національному відборі може викликати черговий скандал, зазначають ЗМІ, оскільки в Києві вже відбувся півфінальний конкурс і НТКУ оголосила імена виконавців, які потрапили до фіналу національного відбору на Євробачення.

Втім, до кінця невідомо чи є остаточним шорт-лист, що складається з цих імен. Оскільки національний відбір вже потрапив у вир подій і скандалів, які стосуються протежування конкурсантів продюсерами, які входять до складу журі, зазначають журналісти.

Нагадаємо, Воплі Відоплясова відмовилися від участі у Національному відборі на представлення України в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2009.

"Ми відмовляємося від Євробачення, тому що не маємо можливості", - сказав Олег Скрипка.

Більш того, музикант заявив, що не подавав заявку на участь у національному відборі, що це було ініціативою самої НТКУ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь