Переключиться на мобильную версию

Співачка, яка не потрапила у фінал відбору на Євробачення, написала листа Ющенку

Назад к разделу Шоу-Biz
Участниця українського національного відбору на Євробачення-2009 Анастасія Приходько, яка не потрапила у фінал конкурсу, звернулася з відкритим листом до Президента України Віктора Ющенка.
Анастасія Приходько поскаржилася Президенту
Анастасія Приходько поскаржилася Президенту
israbox.com

У своєму листі співачка вказала на порушення регламенту, умов та етичних норм при проведенні національного відбору і зажадала повторно провести півфінал конкурсу, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Мене, як громадянку України, корінну киянку, патріотку своєї країни глибоко вразили зухвалі дії та неетичні коментарі представників НТКУ, а також членів так званого "об'єктивного, неупередженого і незалежного" журі конкурсу", - йдеться в листі.

Приходько, переможниця російської Фабрики Зірок-7, стверджує, що під час півфіналу конкурсанти ненавмисно відступали від умов конкурсу.

"Однак журі в окремих випадках не звертало уваги на це, а в деяких, зокрема, в моєму - суворо карало, виявляло упередженість - не включило до складу фіналістів", - йдеться в листі.

За словами співачки, причиною такої суперечливої ситуації стали умови конкурсу, неоднозначно викладені в Положенні про Національний відбір на участь у пісенному конкурсі Євробачення-2009, а також "очевидно суб'єктивна та медійно освітлена заангажованість деяких членів журі, зокрема, Романа Недзельського, Олександра Пономарьова, Володимира Бебешка".

"Тому я переконана: мої творчі вимоги етично і юридично обґрунтовані. Вважаю за необхідне через цей лист звернутися до Національної телекомпанії України з невідкладним проханням визнати недійсними результати проведення півфіналу і повторно провести півфінал конкурсу у відповідності з чітко прописаними і передбаченими Положенням нормами", - заявила Приходько.

"Я тільки прошу дати мені чесний шанс виступити перед всеукраїнським глядачем у фіналі Національного відбору", - додала Приходько.

Під цим листом поставили свої підписи Софія Ротару, Костянтин Меладзе, Микола Мозговий, Тіна Кароль, а також продюсери співачки Олена Мозгова та Ігор Гончаренко.

Представники Приходько запевнили, що Ані Лорак і Філіп Кіркоров також висловили готовність підписатися під документом.

Нагадаємо, 18 лютого НТКУ оголосила імена виконавців, які потрапили до фіналу національного відбору на Євробачення. Анастасія Приходько до фіналу не потрапила, оскільки її пісня звучала російською мовою (за правилами, пісня повинна виконуватися англійською або українською), довше, ніж передбачено і була раніше видавана, що заборонено правилами конкурсу.

Продюсер співачки Олена Мозгова, екс-дружина Олександра Пономарьова (він же - член журі відбору - ред.) І подруга Віталіни Ющенко, дочки Президента, звинуватила журі в заангажованості та зажадала НТКУ анулювати результати півфінальній відбору.

"В його складі (в журі) сидить Олександр Пономарьов, який продюсує конкурсантку Tori Joy. Це грубе порушення на будь-якому конкурсі, але в Україні це нікого не бентежить. Або візьмемо Володимира Бебешка, який є співпродюсером Шансу, а в цей час у відборі брала участь дівчинка з Шансу (Галина Єременко - ред.). Виходячи з цього, я хочу, щоб закон був для всіх один, і щоб, якщо потрібно, провели ще один, новий відбір у півфінал ", - заявила Мозгова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь