Переключиться на мобильную версию

Україна і Німеччина знімуть спільний фільм

Назад к разделу Шоу-Biz
У Києві почалася робота над спільним кінопроектів України та Німеччини - фільмом Щастя моє, режисером якого стане Сергій Лозниця.

Зараз у Києві відбувається кастинги, відбір натури і знімальної групи, повідомили у кінокомпанії SOTA Cinema Group.

Зйомки стрічки відбуватимуться в Україні в два етапи: перший - влітку 2009 року, другий - взимку 2010. Бюджет фільму складе 2 млн. євро. Прем'єра стрічки Щастя моє запланована на весну 2011 року.

Продюсерами стрічки стали Олег Кохан (SOTA Cinema Group, Україна) і Хайно Декерт (Deckert Distribution, Німеччина), а на головну роль запрошено провідного актора Московського театру на Таганці Дмитра Муляра, повідомили.

"Підняти зараз міжнародний кінопроект з таким режисером, як Сергій Лозниця в Україні для мене надцікаво і важливо, - зазначив продюсер Олег Кохан. - Він належить до нової генерації режисерів з іншим поглядом на нашу дійсність, що дозволяє сучасною мовою кіно донести споглядальний, а не руйнівний цинічний зміст до широкої глядацької аудиторії та створити цікавий і затребуваний на всіх територіях фільм".

Фільм з робочою назвою Щастя моє - перший повнометражний художній фільм Сергія Лозниці. Дія фільму відбувається в 2005-му році з ретроспективою в період Другої світової війни. У центрі сюжету - герой, який своєю історією доводить, що суспільство, де людина людині вовк, приречене на розпад.

"Хотілося б зняти фільм про те, що хвилює сьогодні кожну людину, що близьке і зрозуміле поза контекстом країни і національності, - зазначив режисер Сергій Лозниця.

Сьогодні творчість Лозниці визнана усією Європою - в його арсеналі близько 40 нагород, включаючи Ніку, перемоги на Берлінському кінофестивалі і в Карлових Варах, а також престижні премії з документалістики у Роттердамі, Ліоні, Торонто, Оберхаузені та Лейпцигу.

В Україні фільми Лозниці можна було побачити тільки в рамках фестивалю ГогольFest.

***

Сергій Лозниця народився 5 вересня 1964 року в місті Барановичі в Білорусі. Навчався і закінчив середню школу в місті Києві. У 1981-1987 рр. навчався у Київському Політехнічному Інституті на кафедрі прикладної математики факультету систем управління.

З 1987 по 1991 рік працював науковим співробітником в Інституті Кібернетики. Займався розробкою експертних систем, систем прийняття рішень і проблемами штучного інтелекту. Паралельно працював перекладачем з японської мови.

У 1991 році вступив у Всеросійський державний інститут кінематографії на відділення режисури ігрового кіно в майстерню Нани Джорджадзе, який у 1997 році закінчив з відзнакою. У 2000 році був стипендіатом НДПКІ програм в Берліні. З 2000 року працює режисером на студії документальних фільмів у місті 
 Санкт-Петербург (СПСДФ).

У 2001 році емігрував з родиною у Німеччину.

Автор 10 документальних фільмів, які здобули 40 нагород престижних премій і міжнародних кінофестивалів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь