Переключиться на мобильную версию

Британські школярі поставили гей-спектакль Ромео і Джуліан

Назад к разделу Шоу-Biz
Учні однієї із британських шкіл презентували виставу Ромео і Джуліан - гомосексуальний варіант знаменитої п'єси Вільяма Шекспіра Ромео і Джульєтта.
У Великобританії з’явилася альтернатива Ромео і Джульєтті
У Великобританії з’явилася альтернатива Ромео і Джульєтті
sibnovosti.ru
За задумом творців, постановка повинна підтримати осіб нетрадиційної орієнтації та сприяти розвиткові толерантності у британському суспільстві, - повідомляє The Daily Telegraph.

Між іншим спектакль викликав неоднозначну реакцію, зокрема, у членів британського парламенту. Так, консерватор Філіп Девіс назвав проект "шокуючим" і припустив, що істинна мета творців - це пропаганда нетрадиційної сексуальної орієнтації.

У свою чергу лідер палати громад Гаррієт Гарман, навпаки, побачив у новій постановці повернення до ідеалів Шекспірівських часів, коли і чоловіків і жінок на сцені грали представники виключно чоловічої статі.

У четвер, 5 березня, відбудуться парламентські дебати, під час яких вирішуватимуть подальшу долю вистави.

"Ми сподіваємося, що це допоможе нам прийняти правильне рішення, яке б поважало думку всіх і не порушувало жодних прав", - заявила Гарман.

Повідомляється також, що школа, у якій відбулася скандальна прем'єра, за чутками, має славу гомосексуальної. У навчальному закладі не приховують нетрадиційної орієнтації ні вчителі, ні учні.

Тим часом у ЗМІ з'явилася інформація про те, що у новому фільмі Гая Річі легендарний детектив Шерлок Холмс буде геєм.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь