Переключиться на мобильную версию

Іран зажадав від Голівуду офіційних вибачень

Назад к разделу Шоу-Biz
Іран зажадав від Голівуду офіційних вибачень за "образи і нападки на адресу іранців", які є в таких стрічках, як 300 спартанців і Рестлер.

Про це заявив радник президента Ірану Махмуда Ахмад Нежад Джавад Шамакдарі під час зустрічі з американськими представниками, серед яких була і відома акторка Аннет Бенінг, повідомляє телеканал CNN.

Радник президента підкреслив, що Іран не має наміру співпрацювати з тими, хто "ображає" національну гідність громадян Ірану. За його словами, гостям з США буде надано належну гостинність, однак це не знімає з них необхідності принести вибачення.

Шамакдарі зазначив, що фільм Рестлер (Борець, Wrestler), в якому головну роль зіграв відомий актор Міккі Рурк, образив іранців тим, що один з героїв має прізвисько Аятолла і ходить по рингу з іранських прапором. У результаті бою він програє персонажу Рурка, і останній не тільки ламає древко прапора, але і кидає прапор суперника натовпі.

У свою чергу стрічка 300 спартанців, яка розповідає про битву між спартанцями і персами в Фермопільскій ущелині, обурила іранців недостовірним трактуванням античної історії. Творці стрічки зобразили спартанців благородними вояками, а персів -  жорстокими дикунами.

Радник президента пригадав американцям також фільм 1991 року Разом з донькою, в якому розповідалося про життя жінки, яка вийшла заміж за іранця. Метою її життя стає втеча з Ірану.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь