Переключиться на мобильную версию

У Лондоні поставили виставу за Стомленими сонцем Міхалкова

Назад к разделу Шоу-Biz
Лондонський Національний театр у вівторок ввечері, 3 березня, представив глядачам нову виставу, створену за мотивами російського фільму Стомлені сонцем (Burnt By The Sun) та проводить паралелі з в'язницею Гуантанамо і Саддамом Хусейном.
У Лондонському Національному театрі презентували Стомлені сонцем
У Лондонському Національному театрі презентували Стомлені сонцем
london-theatreland.co.uk


Постановка режисера Ховарда Девіса переосмислює для британського глядача сценарій кінострічки Микити Михалкова та Рустама Ібрагімбекова.

"Вистава, яка розповідає про початок сталінського великого терору, Стомлені сонцем показує брутальне майбутнє, яке поглинає старий світ, який відживає останні дні", - зазначили автори лондонської постановки.

Головні ролі у виставі зіграли відомі британські актори. Роль полковника Котова виконав Кіерон Хайндз, відомий за участю у безлічі шекспірівських постановок і Чеховській Чайці, а також ролям у низці кінофільмів - від Привид опери до Мюнхена.
Його дружину Марусю грає молода акторка Мішель Докер, яка встигла засвітитися в таких виставах, як Пігмаліон і Дядя Ваня. Роль її колишнього коханого Міті, який став співробітником НКВС, доручено акторові Рорі Кіннеару, який раніше грав у п'єсах Шекспіра, телепостановках і новому фільмі про Джеймса Бонда.

Як зазначає РИА Новости, на театральній сцені було відтворено атмосферу міхалковського фільму - дачні суперечки дореволюційних інтелігентів і радянського полковника Котова, безпосереднє дитяче захоплення його дочки Наді піонерськими маршами, душевні муки Марусі та Міті, який на кілька годин повернувся в будинок, де він виріс, щоб заарештувати Котова, який опинився в опалі.

Водночас, сценарист вистави Пітер Фленнері зізнався журналістам, що прагнув показати британській публіці не тільки сторінку радянської історії, але й провести паралелі з нинішньою реальністю.
Саме тому він приділяє настільки пильну увагу епізоду, коли літній професор права Всеволод Костянтинович з подивом читає в Правді статтю про те, що відтепер зізнання обвинуваченого вважається доказом його провини.

"Ми дивимося на інформацію стосовно в'язниці в Гуантанамо, і усвідомлюємо, що нічого не змінилося", - зазначав сценарист.
Наприкінці вистави глядача, за задумом авторів, повинен вразити емоційний шок від того, що ворог комунізму (Мітя) може служити всесильній державі, щоб знищити прославленого героя Червоної Армії.
"Ця втрата лояльності спостерігається знову і знову. В Іраку, наприклад, нам було вигідно бути другом Саддама Хусейна, коли ми хотіли контролювати Іран. Коли це завдання виконали, ми зробили його своїм ворогом", - нагадав Фленнері.
Постановка Стомлені сонцем буде йти в Національному театрі до 21 квітня цього року.

Нагадаємо, зараз триває робота над продовженням фільму 1994 року Стомлені сонцем завоював найвищу нагороду голлівудської кіноакадемії - Оскар - як найкраща закордонна стрічка. Стомлені сонцем-2 вийдуть на екрани 9 травня 2010 року - до 65-річчя перемоги у Другій світовій війні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь