Переключиться на мобильную версию

Гурцька: Стефане і 3G, як ті діти, яких відлупцювали вихователі з Європи

Назад к разделу Шоу-Biz
Срівачка Діана Гурцька, яка представляла Грузію на Євробаченні - 2008, заявила, що учасники гурту Стефане і 3G опинилися в становищі дітей в дитячому садку, яких відлупцювали вихователі з Європи.
Гурцька переконана, що Стефане і 3G не поїде на Євробачення
Гурцька переконана, що Стефане і 3G не поїде на Євробачення
Фото з сайту діани Гурцької

"Я спочатку говорила, що відбір учасника Євробачення в Грузії відбувся з низкою порушень, зокрема це стосувалося і тексту пісні We don't wanna put in, яку вирішили відправити в Москву. Тепер, як відомо, мої зауваження збіглися з рішенням Європейського союз мовлення", - сказала в середу, 11 березня, Гурцька.

За словами Гурцької, учасники грузинського гурту написали новий варіант скандальної пісні We don't wanna put in наступного дня після відбіркового конкурсу, однак журі на чолі зі Стівеном Бадом відмовився змінювати текст пісні.

За її словами, протести громадськості не вплинули на рішення "грузинського журі та якогось міфічного Стівена Бада, якого не знають ні в вузьких, ні в широких колах, проте представляють як головного продюсера Європи, змінити текст пісні і, таким чином, підставили країну".

Співачка наголосила, що в грузинському фольклорі є приказка, яка звучить приблизно так: рила, рила кішка землю, поки не напоролись на ніж.

"Аналогічна ситуація відбулася і тут. Дуже шкода, що співаки-початківці не придумали нічого кращого, ніж свариться з усім світом", - зазначила Гурцька.

За її словами, це буде хорошим уроком для всіх, хто хоче музичну сцену перетворити на сцену політичну.

Як вважає Діана Гурцька, грузинська сторона, найімовірніше, відмовиться брати участь у конкурсі Євробачення-2009, який відбудеться в травні в Москві.

"У мене є надійна інформація, що грузинський квартет не збирається змінювати текст пісні, а просто не поїде в російську столицю", - повідомила вона в середу, 11 березня.

За її словами, "зараз шукають привід, щоб відмовитися від участі в Євробаченні, після чого про це повідомлять офіційно".

Раніше Діана Гурцька сказала, що зробить все, щоб змінити текст пісні.

Діана Гурцька є кавалером ордена честі Грузії і минулого року представляла Грузію на Євробаченні-2008. Після оголошення результатів конкурсу вона відмовилася передавати естафету Євробачення-2009 гуртові Стефане і 3G, який відкрито оголосив, що їх пісня We don't wanna put in є протестом проти політики Росії.

***

Нагадаємо, напередодні російські ЗМІ поширили інформацію про те, що пісню, яку Грузія відібрала 54-й пісенний конкурс Євробачення під назвою We don't wanna put in, не допущено до участі. Грузинська сторона до 16 березня має або змінити текст, або замінити пісню.

Таке рішення у вівторок у Женеві прийняла Контрольна група пісенного конкурсу Євробачення, у зв'язку з чим Європейський Союз мовлення (European Broadcasting Union (EBU)) офіційно поінформував грузинське громадське мовлення про прийняте рішення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь