Переключиться на мобильную версию

У Росії вручили антипремію Повний абзац

Назад к разделу Шоу-Biz
У Москві роздали російську антипремію Абзац, яка видається за найсумнівніші досягнення в Книговидавничій справі за 2008 рік.
Повний абзац вручається в Москві з 2001 року
Повний абзац вручається в Москві з 2001 року
naukaran.ru

Головну антипремію Повний абзац "за все найгірше в літературі" отримала за підсумками минулого року Большая астрономическая энциклопедия.

У цій 600-сторінковий книзі, наприклад, є стаття Атмосфера Місяця, хоча відомо, що це небесне тіло атмосфери немає.

"Крім того, автори безстрашно вводять в обіг невідомі астрономам поняття, наприклад, "зовнішні супутники планет", "ширина кривопропускання", - зазначив Олександр Гаврилов, головний редактор газети-засновника антипремії Абзац Книжное обозрение.

Але найбільше, за словами Гаврилова, журі злякали такі формулювання, як "наша Галактика виникла після того, як на Землі вимерли динозаври" або "прямий кут дорівнює 900 градусів".

Після того, як експертів злякали такі відверті помилки - вони забили на сполох, видавництво Ексмо надрукувало на сайті вибачення і інформацію про те, що весь тираж книги відкликано з продажу і згодом знищено.

На Повний абзац було також висунуто книги Корабліної Волчонок Ачибс, Будни Пруда та Скаландіс Братья Стругацкие.

За найгірший переклад Абзацом відзначили книгу Макса Галла Спартак: Бунт непокорных (переклад з французької Чеснокова). Премію за найгірше редагування отримала книга Макса Сейфера Никола Тесла. Повелитель вселенной.

Найгіршою коректурою визнано роботу в книгах Азарія Лапідуса Road Show, или Любовь олигарха, Mazerati Bordo, или Уравнение с тремя неизвестными і Mond Blanc, или Непокоренная вершина.

Премія Повний абзац вручається в Москві з 2001 року. Минулого року її отримала російська світська левиця Лєна Лєніна за книгу Sexual, или Как соблазнить любого мужчину.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь