Переключиться на мобильную версию

Міккі Рурк провів більше двох годин в московському СІЗО

Назад к разделу Шоу-Biz
Голівудський актор Міккі Рурк відвідав найстарішу московську в'язницю Бутирка, де зараз розташований Слідчий ізолятор № 2 міста Москви.
Рурк прибув у СІЗО в четвер, 12 березня, і провів там близько двох з половиною годин.

Співробітники установи влаштували акторові екскурсію по слідчому ізолятору, щоб він зміг вивчити побут і умови утримання осіб, які знаходяться там, повідомляє агентство ІТАР-ТАРС.

Під час візиту Рурк відвідав музей, церкву і пекарню, а також полежав у одній з камер на тюремному ліжку. Засуджені, які працюють в пекарні, взяли у гостя автограф. На прощання начальник СІЗО подарував йому чорний одяг засудженого встановленого зразка, повідомляється на сайті установи.

"У вас дуже тихо, і в цьому відмінність від в'язниць в Америці. Я думав, що все буде набагато гірше, але тих страшних історій, які розповідають у нас, я тут не побачив. У вас зовсім інші умови, і досить непогані", - повідомив Рурк журналістам, коли вийшов із СІЗО.

Нагадаємо, Міккі Рурк прибув у Росію в рамках промо-кампанії фільму Борець, в якому він зіграв головну роль - борця Ренді Робiнсона. За роль у стрічці він удостоївся кількох престижних премій, зокрема Золотого глобуса і премії британської кіноакадемії.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь