Переключиться на мобильную версию

Головред МК: Брат Приходько є у списку УНА-УНСО

Назад к разделу Шоу-Biz
Головний редактор Московського комсомольця Павло Гусєв порадив братові співачки Анастасії Приходько, який подав до суду на видання, не займатися самопіаром, а допомогти сестрі підготуватися до Євробачення.
Павло Гусєв порадив Назару Приходьку не займатися самопіаром
Павло Гусєв порадив Назару Приходьку не займатися самопіаром
lenta.ru

"Нехай вони із нами судяться. Ми опублікували те, що у нас там було - фотографію. Ми не називаємо, його членом націоналістичної організації, а написали, що він був присутнім на цьому мітингу. Ми не давали оцінки його діям", - заявив Гусєв у вівторок, 17 березня.

За його словами, Назар Приходько в інших ЗМІ підтвердив те, що на фотографіях зображений він. "Він не журналіст, наскільки нам відомо, тож його присутність там мала дещо інший характер. Це його проблеми", - зазначив головред видання.

Крім того, у редакції МК є списки організації УНА-УНСО, у яких, як повідомив Гусєв, є Назар Приходько.

"Це ж не ми придумали, це реальний список. Сам він туди записався або його внесли - не важливо, але він у цих списках є, значить його щось із цією організацією пов’язує", - сказав він.

За словами Головреда МК, якщо Приходько хоче судитися із газетою, то нехай судиться, у видання є хороший адвокат.

"Але я б рекомендував молодій людині займатися не самопіаром, а займатися підготовкою своєї сестрички, яку мало хто знає, як співачку, до Євробачення. По-моєму, це буде великим плюсом", - наголосив Гусєв.

Нагадаємо, Назар Приходько, брат української співачки, яка презентуватиме Росію на конкурсі Євробачення-2009, подав позов до суду проти МК та журналіста Артура Гаспаряна із формулюванням Захист честі та гідності.

Приводом для звернення стала стаття від 12 березня 2009 року Анастасія Приходько: Гітлер в одному був правий, у якій стверджувалося, що Назара Приходька "помітили у маршах та акціях ультранаціоналістичної організації УНА-УНСО", на доказ чого була наведена його фотографія, яка, на думку Приходько, є фото-колажем.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь