Переключиться на мобильную версию

Суд визнав нелегітимним З'їзд кінематографістів, що обрав Хуцієва замість Міхалкова

Назад к разделу Шоу-Biz
Суд Москви визнав нелегітимним 7-й з'їзд Союзу кінематографістів РФ, який обрав новим головою спілки Марлена Хуцієва замість Микити Міхалкова.
Міхалков заявив про нелегітимність З'їзду
Міхалков заявив про нелегітимність З'їзду
sob.ru

Відповідне рішення Преснінський суд Москви виніс у вівторок, 17 березня. Таким чином, суд задовольнив позов актора і режисера Василя Ліванова, режисера Володимира Наумова, директора Госфільмофонда Миколи Бородачева і кінорежисера Клима Лаврентьєва. На думку позивачів, було порушено статут СК Росії, а також демократичні та юридичні норми.

Рішення суду може бути оскаржено протягом 10 днів, що і зробить інша сторона.

"На цьому справа так не закінчиться. Необхідно відновити законну справедливість", - сказав голова Гільдії кінознавців і кінокритиків й секретар СК РФ Віктор Матізен.

Нагадаємо, 18 і 19 грудня в Москві відбувся Сьомий з'їзд Союзу кінематографістів РФ (СК), і обрав новим головою спілки Марлена Хуцієва замість Микити Міхалкова, який очолював Союз з 1997 року.

Микита Міхалков заявив про нелегітимність З'їзду. Крім того, актор Василь Ліванов, режисер Володимир Наумов, директор Госфільмофонда Микола Бородачев і кінорежисер Клим Лаврентьєв подали позов до суду про порушення статуту Союзу кінематографістів, а також демократичних і юридичних норм, які допущено в ході З'їзду.

Хуцієв же вважає, що позов пред'явлено за формальними ознаками і йде зачіпка до зовнішніх порушень.

У свою чергу, нове керівництво Спілки кінематографістів (СК) Росії звернулося до прокуратури з проханням провести перевірку законності фінансової діяльності Микити Міхалкова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь