Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Лікарі констатували смерть мозку Наташи Річардсон

Назад к разделу Шоу-Biz
У ніч на 18 березня лікарі монреальського госпіталю Sacre Coeure в Канаді поставили британській акторці Наташі Річардсон діагноз смерть мозку, повідомляють західні ЗМІ.
У Річардсон та Нісона двоє синів
У Річардсон та Нісона двоє синів
rottentomatoes.com

Напередодні акторку, яка отримала черепно-мозкову травму на гірськолижному курорті, доставили з Монреаля до Нью-Йорку. За повідомленням джерел, лікарі констатували смерть мозку Річардсон, однак поки ці повідомлення не отримали офіційного підтвердження.

Як повідомляє Associated Press, мати акторки, відома акторка та володарка премії Оскар Ванесса Редгрейв в даний час знаходиться поруч з донькою. Також в Нью-Йорк приїхав чоловік Річардсон Ліам Нісон. Зйомки фільму Хлое, в яких він був зайнятий, тимчасово призупинено.

За даними західних ЗМІ, 45-річна Річардсон отримала серйозну травму голови під час початкових уроків катання на гірськолижному курорті Mont Tremblant в Квебеку. Акторку доставили в лікарню Монреаля в критичному стані.

Наташа Річардсон, дочка акторки Ванесси Редгрейв і режисера Тоні Річадрсона, відома своїми ролями у фільмах Пастка для батьків, Пані покоївка, Англійський цирульник, Місяць в селі, Історія служниці, Гора вдови та інших. Річардсон є також лауреатом премії Тоні за кращу жіночу роль (мюзикл Кабаре).

У 1994 році Наташа Річардсон вийшла заміж за ірландського актора Лайама Нісона. У Річардсон та Нісона двоє синів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь