Переключиться на мобильную версию

Помер письменник-фантаст Єремій Парнов

Назад к разделу Шоу-Biz
У Москві на 74-му році життя помер відомий письменник-фантаст Єремій Парнов. Він помер у середу в Боткінській лікарні. Про це повідомила радіостанція Эхо Москвы з посиланням на заяву рідних і близьких письменника.
Помер Єремій Парнов
Помер Єремій Парнов
kp.md

Єремій Іудович Парнов народився в 1935 році в Києві. Закінчив Московський торф'яний інститут, працював інженером-хіміком у системі Академії наук, кандидат хімічних наук. Як письменник-фантаст він став відомий в 1960-х роках.

Разом зі своїм співавтором Михайлом Ємцевим Єремій Парнов дебютував у науковій фантастиці в 1961 році розповіддю Секрет безсмертя.

Найбільшу популярність Парнову принесла трилогія про інспектора Люсіна, в яку увійшли романи Скринька Марії Медичі, Третє Око Шиви, Олександрійська гемма.

У цих гостросюжетних творах головний герой, працівник карного розшуку Люсін розслідує таємничі злочини, у яких загадки історії таємниче переплітаються з сучасністю.

Нагороджений орденом Знак Пошани, лауреат премії Всесоюзного товариства Знання (1968, 1974, 1982), премії За творчість у сфері наукової фантастики соціалістичних країн (1973) та іншими.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь