Переключиться на мобильную версию

Крихітка Цахес відіграє концерт без світла

Назад к разделу Шоу-Biz
Український гурт Крихітка Цахес відіграє в Києві годинний концерт без світла. Таким чином, музиканти приєднаються до акції Вимкни світло, увімкни музику, з нагоди Всесвітньої Години Землі.
Концерт відбудеться у Старій теплиці Печерського ботанічного саду імені Н.Н. Гришка в Києві
Концерт відбудеться у Старій теплиці Печерського ботанічного саду імені Н.Н. Гришка в Києві
kryhitka.com.ua
"Ми приєднуємося до Всесвітньої Години Землі, тому зекономимо трошки електроенергії та відіграємо годинний акустичний концерт", - повідомили музиканти.

Незвичайний концерт Крихітки Цахес відбудеться 28 березня в Старій теплиці Печерського ботанічного саду імені Н.Н. Гришка в Києві. Початок о 20:30. Вартість квитків, в яку входить екоторба від Крихітки Цахес: 80 грн.

Стара теплиця буде спеціально обладнана для виступу, орієнтована кількість місць - 400.

Нагадаємо, Державне управління охорони довкілля в Києві закликає громадян 28 березня, о 20:30, на одну годину вимкнути світло у своїх квартирах і офісах на підтримку всесвітньої кампанії Година Землі.

Екологічна акція, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, покликана об'єднати людство для боротьби з глобальним потеплінням.

У 2008 році в ній взяли участь більше 100 мільйонів людей в 35 країнах, в знак солідарності з Годиною Землі світло вимкнули навіть у римському Колізеї та на Золотих Воротах у Сан-Франциско.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь