Переключиться на мобильную версию

Путін підкорив серце Бріджит Бардо

Назад к разделу Шоу-Biz
Французьска акторка Бріджит Бардо написала листа Володимиру Путіну, в якому назвала прем'єр-міністра РФ "президентом свого серця".
Бардо подякувала Путіну за порятунок бельків
Бардо подякувала Путіну за порятунок бельків
naviny.by

Так Бордо, відома своєю активною позицією в питаннях захисту прав тварин, подякувала Путіну за ініціативу щодо заборони полювання на дитинчат тюленів, повідомило агентство Франс Прес.

У листі Путіну Бардо привітала його готовність покласти кінець "кривавій практиці" - так сам прем'єр раніше охарактеризував полювання на молодих тюленів.

"Я дуже хочу подякувати Вам і привітати з рішучістю засудити полювання на молодих тюленів, яку Ви вірно назвали кривавою практикою", - йдеться в посланні актриси.

У своєму листі Бріджит Бардо заявила, що вона давно вже добивалась заборонити в Росії полювання на дитинчат тюленів.

"Пане прем'єр-міністре, Ви залишаєтеся президентом мого серця, і я дуже хочу щиро подякувати Вам за те, що Ви почули мій заклик", - йдеться у листі актриси.

Наприкінці лютого в Росії було введено повну заборону на видобуток не тільки белька (дитинчати гренландських тюленів у віці до 1 місяця), але і всіх дитинчат гренландських тюленів віком до 1 року. Путін також вимагав виплати компенсації громадянам, які займаються цим промислом.

Щорічно в Білому морі заготовлювали і продавалися в Норвегію 20-30 тисяч шкурок цінного хутра тюленів. Екологи та благодійні організації неодноразово проводили кампанії по забороні цього промислу, заявляючи, що забій беззахисних тварин не можна називати "полюванням".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь