Переключиться на мобильную версию

На Російському тижні моди покажуть одяг а-ля Тарас Бульба

Назад к разделу Шоу-Biz
На Російському тижні моди (RFW) 4 квітня відбудеться показ колекції одягу на тему Тараса Бульби, приурочену 200-річчю письменника Миколи Гоголя.
Кадр з фільму Тарас Бульба
Кадр з фільму Тарас Бульба
ukr.net

Спеціальну колекцію Козаки в місті. Фантазії дизайнерів на тему" Тараса Бульби до 200-річчя Миколи Гоголя представлять на Російському тижні моди (RFW) 4 квітня, повідомив продюсер заходу Олександр Шумський на прес-конференції в РИА Новости в п'ятницю.

"Ця колекція приурочена ювілею Гоголя і виходу масштабної стрічки режисера Бортка Тарас Бульба. Учасники RFW створили спеціальні стильні сукні, костюми", - повідомив у п'ятницю, 20 березня, продюсер заходу Олександр Шумський.

Він зазначив, що показ колекції під назвою Козаки в місті. Фантазії дизайнерів на тему Тараса Бульби буде не звичайним дефіле, а перформансом.

RFW, на якому близько 50 дизайнерів покажуть свої колекції осінь-зима 2009/2010, відбудеться з 28 березня по 4 квітня в Москві в Конгрес-центрі Центру міжнародної торгівлі на Красній Пресні. Тиждень відкриють покази російського модельєра В'ячеслава Зайцева та французького кутюр'є Жан-Шарля де Кастельбажака.

Водночас, 2 квітня 2009 року на екрани вийде фільм українського режисера Володимира Бортка Тарас Бульба, знятий за однойменною повістю Миколи Гоголя. Нагадаємо, журнал Корреспондент включив цей фільм у список найочікуваніших стрічок 2009 року.

Тим часом, Національний банк України до дня народження Гоголя випустив срібну монету із зображенням письменника.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь