Переключиться на мобильную версию

У Німеччині розпочинається Фестиваль українського кіно

Назад к разделу Шоу-Biz
З 20 по 24 березня 2009 року в Німеччині проходитиме Фестиваль українського кіно.
У Німеччині розпочинається Фестиваль українського кіно
У Німеччині розпочинається Фестиваль українського кіно
sernia-film.ru

У рамках Фестивалю Дні українського кіно вперше пройдуть у Кельні, Висбадені й Мюнхені, повідомили у прес-службі компанії Nemiroff.

Глядачам Німеччини буде представлена програма із семи повнометражних і збірника короткометражних фільмів: картин української кінокласики й сучасних робіт.

Відкриє Фестиваль 20 березня фільм Сергія Параджанова Тіні забутих предків, одна з найяскравіших картин української кінокласики.

Протягом наступних чотирьох днів громадськості Кельна будуть представлені фільми: 21 березня - Два в одному (Кіра Муратова), Кастинг (Олександр Шапіро), 22 березня - Владика Андрій (Лесь Янчук), Збірник короткометражних стрічок 2006-2009 років, 23 березня - Маленьке життя (Олександр Жовна), Сафо (Роберт Кромбі) та 24 березня - Райські птахи (Роман Балаян).

Після кожного сеансу організатори Днів українського кіно будуть проводити короткі творчі зустрічі авторів із глядачами, на яких кожний бажаючий зможе більш детально ознайомитись з українським кіномистецтвом, довідатись про його історію, спадщину, новинки та ін.

Ключовим фільмом програми стане показ 22 березня картини Сергія Буковського про Голодомор 1932-33 років - Живі. Цього року ця кінострічка була представлена на Європейському кіноринку в рамках кінофестивалю Берлінале-2009 і викликала особливий інтерес глядачів і кінокритиків різних країн.

Як повідомлялося в 2008 році Українська кінофундація разом з Nemiroff провели Дні українського кіно в Польщі й у Франції, а також сприяли участі українського кіно в провідних світових кінофорумах (Канський кінофестиваль, Berlinale, Московський міжнародний Кінофестиваль).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь