Переключиться на мобильную версию

Режисер Титаніка знімає найдорожчий фільм

Назад к разделу Шоу-Biz
Американський режисер Джеймс Кемерон, який зняв культову кінострічку Титанік, працює над фільмом, який повинен стати найдорожчим в історії кінематографу.
Джеймс  Кемерон
Джеймс Кемерон
film.ru

Фантастичний 3D-фільм буде називатися Аватар, повідомляє KMnews.

 Вже зараз бюджет картини перевищив 300 мільйонів доларів, хоча робота над фільмом ще не завершена.   

Згідно з сюжетом стрічки, ветеран міжпланетних воєн, який прибув на далеку планету Пандора у складі групи землян, б'ється з представниками іншої цивілізації, однак закохується в одну з мешканок чужої планети.   

Сценарій Аватара Кемерон написав ще 11 років тому.
За словами одного з журналістів, які бачили уривки з Аватара, спецефекти настільки досконалі, що "відрізнити реальних персонажів від намальованих неможливо".  

На головну роль 22-річного шукача пригод Джека Саллі Кемерон запросив маловідомого австралійського актора Сема Уортінгтона. Зоє Сандана, яка грала в епізодичних ролях у фільмах Термінал і Пірати Карибського моря, гратиме роль коханої головного героя.  

Більша частина зйомок велася в околицях Лос-Анджелеса і в Новій Зеландії.  

На сьогоднішній день найдорожчим фільмом в історії кіно є третя частина Піратів Карибського моря з бюджетом  300 мільйонів доларів.  

Бюджет знятого в 1997 році Джеймсом Кемероном Титаніка склав 200 мільйонів доларів США; це стало рекордом для свого часу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь