Переключиться на мобильную версию

Письменник Олесь Ульяненко подав до суду на Нацкомісію із моралі

Назад к разделу Шоу-Biz
Лауреат Шевченківської премії Олесь Ульяненко подав позов в Окружний адміністративний суд міста Києва проти Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.
Ульяненко подав до суду на Нацкомісію із моралі
Ульяненко подав до суду на Нацкомісію із моралі
pravda.com.ua

Про це сьогодні, 23 березня, повідомив представник письменника, адвокат Олег Веремієнко.

Приводом для судового розгляду послужило рішення Нацкомісії від 2 лютого 2009 року, що визнала книгу письменника Жінка його мрії порнографічною.

У своєму позові Ульяненко наполягає на визнанні цього рішення протиправним та його скасуванні.

Позивач вимагає надати належним чином засвідчену копію протоколу засідання Національної експертної комісії, список членів комісії, присутніх на засіданні, що прийняли це рішення.

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі визнала нову книгу Олеся Ульяненка Жінка його мрії порнографічною. Книгу було вилучено з продажу.

Нагадаємо, раніше Харківська друкарня відмовилася випускати грудневий номер журналу ШО, в якому було опубліковано уривок з книги Олеся Ульяненка. Друкарня пояснила своє рішення наявністю в номері журналу порнографії.

Зазначимо, що завтра, 24 березня, на Корерспондент.net відбудеться чат з головою Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василем Костицьким.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь