Переключиться на мобильную версию

Українські рокабіли заспівають колискову

Назад к разделу Шоу-Biz
Гурт Ot Vinta випускає новий кліп. Цього разу рівненські украбіли предстануть у дещо незвичному для себе ліричному амплуа. Адже Пісня конвалій, на яку зроблене свіже відео, – це дитяча колискова, виконана в акустиці.
Лідер Ot vinta Юрій Журавель сам частково створює та анімує кліпи
Лідер Ot vinta Юрій Журавель сам частково створює та анімує кліпи
Фото прес-служби Ot vinta

"Ми відчули що саме зараз дітям та дорослим не вистачає чогось дійсно теплого, весняного і доброго. І Пісня конвалій ідеально підходить для цього", - пояснює фронтмен "гвинтів" Юрій Журавель.

У відеовтіленні Пісні конвалій поєднані зйомки та анімація. Над мальованою частиною кліпу працював Юрій Журавель, за плечима якого вже є досвід створення двох хітових анімаційних роликів на власні пісні - Не мала баба клопоту та Опля-картопля. Режисером відео зйомок виступив львівський кліпмейкер Тарас Химич.

У кадрі Ot Vinta завершують свій виступ та залишають сцену під оплески фанів. Опинившись у гримерці, вони засинають і занурюються у дитячий казковий сон.

Презентація кліпу відбудеться 26 березня в рамках акції радіостанції Джем ФМ Кращі люди. Прибуток від цих вечірок піде на придбання систем переливання крові для відділення дитячої онкології Київської обласної лікарні. Тому свій кліп Ot Vinta присвячують в першу чергу цим дітям. "На жаль, в Україні дуже багато дітей, які не мають можливості почути мамину колискову. Тому наша участь буде складатися не тільки з виступу, а й з презентації дитячого кліпу", - кажуть "гвинти".

Концерт відбудеться в київському клубі Docker’s ABC (вул.. Хрещатик 15/4). Початок концерту о 20:00.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь