Переключиться на мобильную версию

Сімпсони встановлять мир на Близькому Сході

Назад к разделу Шоу-Biz
Продюсер всесвітньо відомого анімаційного серіалу Сімпсони Ал Джин (Al Jean) має намір у майбутньому році відправити своїх героїв на Близький Схід, де вони займуться примиренням ізраїльтян та палестинців.
Сімпсони встановлять мир на Близькому Сході
Сімпсони встановлять мир на Близькому Сході
sidereel.com

"Я думаю, що християн, мусульман та іудеїв об'єднає загальна ненависть до Гомера. Мабуть, це єдине, у чому вони погодяться", - сказав Джин в одному з інтерв'ю.

Серіал неодноразово експлуатував образи ортодоксальних іудеїв. Одним з його героїв був син рабина, від якого відмовились, Хершель Шмойкель Пінкус Крастофскі на прізвисько Клоун Красті. Зусиллями Сімпсонів він одного разу був обраний у Сенат, де став ініціатором закону, що дозволяє літакам літати тільки над будинками бідняків.

Озвучив Клоуна Красті відомий комік, єврей Джеккі Месон, який отримав за цю роботу премію Еммі.

Тим часом телекомпанія Fox оголосила про продовження мультсеріалу Сімпсони ще на два сезони, у результаті чого він стане найдовшим cеріалом в історії США.

Сімпсони, створені режисером Меттом Гронінгеном, удостоїлися 24 нагород Emmy, що вручається за досягнення у галузі телебачення. У 2007 році на екрани вийшов повнометражний фільм "Сімпсони в кіно" (The Simpsons Movie).

До 20-літнього ювілею у Сімпсонів з'явилася нова заставка. Крім того, серіал почав виходити у форматі телебачення високої чіткості.

А поки готується відправлення Сімпсонів на Близький Схід, герої іншого популярного мультсеріалу - Південний парк (South Park) - шукають вихід з економічної кризи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь