Переключиться на мобильную версию

Микола Караченцов після важких травм повернеться на сцену

Назад к разделу Шоу-Biz
Народний артист Росії Микола Караченцов, який чотири роки тому у результаті важкої автокатастрофи став інвалідом, може повернутися на сцену 26 жовтня, хоч за станом здоров’я він не зміг про це повідомити самостійно.
Актор повертається   на сцену
Актор повертається на сцену
novaya.com.ua
Микола Караченцов вперше після катастрофи та найважчих травм вийде на театральну сцену напередодні і у день свого 65-річного ювілею, 26 та 27 жовтня.

26 і 27 жовтня на сцені Театру естради відбудеться вистава Люблю - і більше нічого, заснована на історії кохання Пастернака, Рільке та Цвєтаєвої. У ньому задіяно чотири артисти. Караченцов виступить у ролі літнього Пастернака.

"Я вдячна долі, сміливості та божевіллю тих людей, які підтримали цей унікальний проект, - сказала Поргіна. - Ми хочемо довести, що люди, які пережили такі страшні катастрофи, не викинуті із життя. Коля продовжує жити, він слухає музику, він пише вірші", - у п'ятницю, 27 березня, повідомила журналістам його дружина, актриса театру Ленком Людмила Поргіна.


Автор постановки Алла Азаріна раніше створила картину як радіовиставу, у якій брав участь Караченцов до катастрофи. Залишився запис, де є і його голос, який буде використано у новій сценічній версії на сцені Театру естради.

Вистава триває півтори години, протягом яких у Караченцова буде декілька виходів на сцену.

Ювілейний вечір буде складатися із двох частин: у першій половині - відбудеться вистава, у другій - друзі та колеги прийдуть привітати артиста із Днем народження.

"Ми сподіваємося, що дана вистава буде тим емоційним ударом, тим потоком позитивної енергетики, які йому (Караченцову) допоможуть, - зазначила Поргіна. - Нам здається, що та любов, яку Коля віддавав як артист багато років, тут повернеться до нього сторицею. Ця вистава - не тільки шанс самому Миколі, але це і приклад для інших, для тих, хто перебуває у подібній важкій ситуації".

Поргіна сказала, що вистава стане радісною подією у її житті та у житті Караченцова. Сам артист кивком підтвердив, що він згоден брати участь у цій виставі.

Нагадаємо, у квітні 2008 року Караченцов відсвяткував 40-річчя творчої діяльності.

Микола Караченцов потрапив в автомобільну аварію у лютому 2005 року у Москві. Він отримав важку черепно-мозкову травму. Знаменитому акторові було зроблено декілька операцій. Тоді артист провів у лікарні декілька місяців.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь