Переключиться на мобильную версию

Олег Скрипка влаштує в Москві українські вечорниці

Назад к разделу Шоу-Biz
Лідер гурту Воплі Відоплясова Олег Скрипка влаштує 1 квітня в Москві етно-диско-вечірку Вечорницi, присвячену 200-річчю з дня народження письменника Миколи Гоголя.
Скрипка везе Вечорниці до Москви
Скрипка везе Вечорниці до Москви
krainamriy.com

Захід під девізом Завітайте в добрий час – буде весело у нас! або Гоголівські Вечорниці вирушають до Московії відбудеться в однойменному московському клубі Gogol.

Як повідомив Скрипка, у програмі - поєднання народних танців (Краковяк, Ойра, Гречаники та інші) і пісень, стародавніх звичаїв, української поезії та ультрасучасних танцювальних ритмів.

Перед відвідувачами виступить спеціально створена для Вечорниць народна капела Чоботи з Бугая, а також сам лідер ВВ разом з ансамблем Велика Оркестра (Le Grand Orchestrе).

Творчість Le Grand Orchestrе поєднує стилі - рок, фольклор, джаз і український романс (народні пісні, цимбали, скрипка, труба). За словами Скрипки, на сьогоднішній день гурт є "збірним образом сучасної української музики".

Крім того, Олег Скрипка у якості діджея і презентуватиме етно-диско-сет, побудований на актуальних українських мелодіях з елементами народного співу.

Глядачів будуть пригощати горілкою і салом; відбудеться конкурс вишиванок зі спеціальними призами особисто від Олега Скрипки, а також очікуються інші музичні сюрпризи.

Етно-диско Вечорницi відбуваються з осені 2004 року під егідою міжнародного етно-фестивалю Країна мрій та мають статус міжнародного заходу. Вечорницi проїхали з гастролями не тільки всю Україну, а й побували в Західній Європі - Франції, Італії, Норвегії, Австрії, Іспанії, а також у США.

Нагадаємо, 12 березня 2009 року на Корреспондент.net відбувся чат з Олегом Скрипкою. На запитання, як французи відреагували на українські гуляння, Олег Скрипка відповів: "Вони були в шоці. З'їли все, випили все, дівчат витанцювали до упаду".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь