Переключиться на мобильную версию

Сербія зловила Боснію на плагіаті пісні для Євробачення-2009

Назад к разделу Шоу-Biz
У Сербії розгорівся скандал навколо пісні, яку на конкурсі Євробачення-2009 має виконати гурт Регіна, який представляє Боснію і Герцеговину.
Сербія звинувачує боснійців у плагіаті
Сербія звинувачує боснійців у плагіаті
esckaz.com

Як показала експертиза, яка завершилася в Белграді, приспів пісні збігається з приспівом композиції Вівтар, музику для якої написав заступник голови уряду Сербії, міністр економіки Младжан Дінкич.

Вівтар вже виконувався в Сербії і здобув велику популярність, пише сербська газета Бліц. Її інструментальна версія використовувалася в одному з ірландських фільмів. Тепер авторитетна експертиза підтвердила, що мова йде про плагіат.

У свою чергу менеджер гурту Регіна Рака Марич замовив паралельний аналіз у боснійських фахівців, які стверджують, що "про плагіат не може бути й мови".

Самі музиканти спростовують обвинувачення в плагіаті.

"Ми вважаємо, що мова ні в якому разі не йде про плагіат, і твердо впевнені, що у нас гарна пісня. Ми не збираємося змінювати композицію для виступу", - заявила представник делегації Боснії та Герцеговини на Євробаченні Майя Ченгич.

Міністр Младжан Дінкич, інтереси якого, якщо вірити сербським експертам, постраждали в цій ситуації, проявляє стриманість.

"Я б не хотів, щоб все вийшло з-під контролю, щоб нам довелося вирішувати цю проблему через суд. Я порадив своїм адвокатам знайти компромісне рішення і запропонувати представникам БіГ включити мене в співавтори пісні. Саме в такому вигляді композиція повинна відправитися на конкурс у Москві", - сказав він.

Скандали Євробачення-2009

Зазначимо, що Євробачення-2009 ще на етапі підготовки супроводжує ціла низка скандалів, що виникли у деяких країнах-учасницях конкурсу.

Так, в Росії гостру критику викликала перемога української співачки Анастасії Приходько, яку незадовго до цього дискваліфікували з українського відбору на цей конкурс.

Через виключення Приходько в Україні розгорівся скандал, який поставив участь країни в Євробаченні-2009 під загрозу зриву - Шевченківський районний суд Києва заборонив проводити фінал національного відбору. Однак незабаром це рішення було скасовано.

Раніше скандал розгорівся навколо пісні We don't wanna put in гурту Стефане і 3G, яка представить Грузію на конкурсі в Москві. Текст пісні викликав невдоволення у деяких російських представників шоу-бізнесу. Так, продюсер переможця Євробачення-2008 Діми Білана - Яна Рудковська назвала цю пісню аморальною.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь