Переключиться на мобильную версию

Міністр внутрішніх справ РФ погрожує закрити Дом-2

Назад к разделу Шоу-Biz
Міністр внутрішніх справ РФ Рашид Нургалієв у четвер, 2 квітня, погрожує закрити телепроект Дом-2, а компанію довести штрафами до розорення.
Дом-2 можуть закрити
Дом-2 можуть закрити
radikal.ru

Про це він заявив на першому в цьому році засіданні урядової комісії з профілактики правопорушень в РФ.

Міністр погодився з думками, які стосовно проекту висловили авторитетні російські експерти, науковці, психологи.

"Які ці експертні оцінки? Перша думка - те, що показується в роликах і фрагментах програми Дом-2, - це кримінал, і передачу потрібно закрити. Друге: оскільки в проекті показуються неприпустимі речі, необхідно ввести суттєві штрафи - настільки суттєві, щоб після сплати їх кілька разів, компанія опинилася на межі розорення. Третя думка: говорити треба не стільки про моральність, скільки про психіатрію", - сказав Нургалієв.

У свідомості учасників і глядачів проекту відбувається втрата природного внутрішнього сорому, що є небезпечним з медичної точки зору, вважає міністр.

Він зазначив, що ще одна пропозиція, яка звучить у суспільстві, - на противагу таким реаліті-шоу насичувати телебачення позитивними героями і їх моральними вчинками.

За словами Нургалієва, МВС направило у Держдуму законопроект Про захист дітей від інформації, що шкодить їх здоров'ю та розвитку, а також проект закону, вносячи в зв'язку з цим зміни в низку законодавчих актів РФ.

Як зазначили учасники засідання, депутати повинні приділити особливу увагу виправленню суттєвих прогалин та інших недоліків чинного законодавства у сфері захисту дітей від шкідливої інформпродукції.

Зазначимо, раніше за закриття Дома-2 виступила Громадська рада з моральності на телебаченні.

У свою чергу, учасники шоу заявляють, що реаліті-шоу нібито триватиме до 2011 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь