Переключиться на мобильную версию

Синергія: Вихід Тараса Бульби затримався через пізню відправку фільмокопій з Росії

Назад к разделу Шоу-Biz
Прем’єра фільму Тарас Бульба в деяких кінотеатрах України забарилася на один день у зв'язку з пізнім відправленням фільмокопій з Росії.
Кадр з фільму Тарас Бульба
Кадр з фільму Тарас Бульба
film.ru
Про це повідомили в кінопрокатній компанії Синергія.

"Як і було заплановано, українська прем'єра стрічки відбулася 02 квітня 2009р. Однак, у деяких кінотеатрах України (у тому числі, і в Криму) старт фільму затримується на один день з технічних причин - у зв'язку із пізнім відправленням фільмокопій з Росії" , - йдеться у повідомленні.

У компанії спростували інформацію про те, що прем'єру Тараса Бульби зірвано, і що в цьому винна українська митниця, яка за інформацією ЗМІ, затримала фільмокопії.

Прокатники наголосили, що з боку Митної служби України було вжито усіх можливих заходів для оперативного розмитнення фільмокопій.

Міністерство культури України, в свою чергу, вчасно провело необхідне оформлення дозволів на прокат фільму та видало прокатне посвідчення № 14.2894.2009К від 01.04.2009 р. 

"Компанія Синергія виносить подяку працівникам Київської регіональної митниці та Міністерству культури України за надану допомогу", - зазначили в компанії.

Нагадаємо, 2 квітня кримські ЗМІ повідомили про те, що в Криму зірвано прем'єру фільму Тарас Бульба, оскільки українська митниця нібито затримала фільмокопії.

Як повідомлялося, 2 квітня, в український прокат вийшла історична драма Тарас Бульба режисера Володимира Бортка.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь