Переключиться на мобильную версию

В український прокат вийшли три нові фільми

Назад к разделу Шоу-Biz
У четвер, 2 квітня, у четвер, традиційний прем'єрний день у кінотеатрах країни, в український прокат вийшли фільми: Тарас Бульба, Драконові перли: Еволюція, Артефакт.
Кадр з фільму Тарас Бульба
Кадр з фільму Тарас Бульба
kinopoisk.ru
Тарас Бульба - історична драма російського режисера українського походження Володимира Бортка (Собаче серце, Ідіот, Майстер і Маргарита), знята за однойменною повістю Миколи Гоголя.

Дія фільму розгортається у важкий період історії козацтва. Один з синів козака Тараса Бульби - Остап - гине як герой, а син Андрій зраджує батьківщину і переходить на бік ворога. Тарас повинен обирати - між любов'ю до батьківщини і любов'ю до сина.

Актори: Богдан Ступка, Ігор Петренко, Володимир Вдовиченков, Магда Мельцаж, Володимир Ільїн, Юрій Беляєв, Михайло Боярський, Ада Роговцева, Борис Хмельницький, Даніель Ольбрихський.

Драконові перли: Еволюція - екранізація аніме про рятівників світу від режисера Джеймса Вонга.

Хлопчик на ім'я ГЗК, виконуючи останнє прохання свого діда, намагається відшукати великого вчителя Роші та зібрати сім дзвіночків дракона і таким чином перешкодити Пікколо використовувати їх для того, щоб захопити владу над світом.

Актори: Джастін Четвін, Джемі Чунг, Еммі Россом, Джеймс Мастерс, Юнь-Фат Чоу.

Артефакт - фантастичний фільм від російського режисера Андрія Соколова.

Колишній програміст Віктор, творець віртуальної програми під назвою Артефакт, і фотожурналістка вирушають в подорож з Москви до моря на південь. Невдовзі мандрівники розуміють, що подорож відбувається не в одному, а в двох просторах.

Актори: Олександр Лазарєв-мол, Гарік Харламов, Анастасія Заворотнюк, Валерій Ніколаєв, Олексій Панін, Ксенія Собчак.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь