Переключиться на мобильную версию

Суддя розповіла, чому відмовила Мадонні в удочерінні

Назад к разделу Шоу-Biz
Малавійський суддя пояснила відмову американській поп-зірці Мадонні в удочерінні місцевої дівчинки небажанням створювати прецедент, який міг би спричинитися до торгівлі людьми.
Стало відомо, чому Мадонні було відмовлено в удочерінні
Стало відомо, чому Мадонні було відмовлено в удочерінні
spletnik.ru
"Відмінивши запобіжні заходи, спрямовані на захист наших дітей, суди своїми заявами могли б посприяти торгівлі людьми і тому, що деякі безпринципні люди скористалися б слабкістю законодавства нашої країни", - сказала у п'ятницю, 3 квітня, суддя Есмі Чондо (Esmie Chondo).

Суддя додала, що після того, як чотирирічну Чіфундо, чиє ім'я на місцевій говірці означає "милосердя", оформили в один із найкращих дитячих будинків країни, необхідність в її удочерінні відпала, - повідомляє агентство France Press.

"Очевидно, що Чіфундо Джеймс уже не так страждає в умовах бідності на своїй батьківщині після того, як її прийняли у сирітський притулок Конданані (Kondanani)", - йдеться у рішенні суду.

Суддя додала, що усиновлення іноземцями не є єдиним способом допомогти малавійським сиротам.

Як повідомлялося, суд Малаві не дозволив 50-річній Мадонні удочерити чотирирічну дівчинку, однак про причини цього рішення не було відомо. За даними ЗМІ, мати дівчинки померла незабаром після пологів.

Крім того, майно співачки оцінюють у 300 мільйонів фунтів стерлінгів. Мадонна виховує трьох дітей - дочку Лурдес, сина Рокко та усиновленого Девіда.

***

Малаві є однією із найбідніших країн світу, де близько 14% від 12-мільйонного населення заражені вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Електро- та телерадіомовлення мережі тут практично не розвинені, тому переважна більшість жителів країни, швидше за все, ніколи й не чули пісень Мадонни.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь