Переключиться на мобильную версию

Мадонна оскаржила рішення суду Малаві

Назад к разделу Шоу-Biz
Мадонна подала в суд Малаві апеляцію з приводу отриманої нею відмови в усиновленні дитини. Про це журналістам розповів адвокат співачки.
Мадонна оскаржила рішення суду Малаві
Мадонна оскаржила рішення суду Малаві
pictures.reuters.com

Нагадаємо, 3 квітня суд відмовив Мадонні в усиновленні трирічної дівчинки. Офіційним приводом для відмови стало те, що Мадонна не є постійним жителем Малаві протягом 1,5-2 років, як того вимагає закон. Однак у 2006 році, коли співачка вирішила усиновити однорічного Девіда, для неї зробили виключення.  

Також, суддя пояснив відмову в удочерінні небажанням створювати прецедент, який міг би спричинити торгівлю людьми. Суддя додала, що після поселення дівчинки в один із кращих дитячих  будинків Малаві вона перестала відчувати проблеми, які виникли після смерті її матері і тому необхідність в усиновленні відпадає.

Міністерство з питань соціального захисту дітей підтримувало намір Мадонни. Повідомляється також, що прихильники співачки влаштували мітинг протесту біля будівлі суду.

У Малаві в даний час не менше двох мільйонів сиріт. 14 відсотків дорослого населення хворі на СНІД.

Дівчинка, яку хоче усиновити співачка, народилася у незаміжньої 18-річної жительки Малаві, яка померла після пологів. Якби Мадонні дозволили удочерити дитину, вона  б  забрала дівчинку в Нью-Йорк вже сьогодні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь