Переключиться на мобильную версию

Індійські кінопродюсери оголосили безстроковий страйк

Назад к разделу Шоу-Biz
Індійська асоціація кінопродюсерів проводить безстроковий страйк, домагаючись збільшення своєї частки в доходах від прокату фільмів, заявила в неділю, 5 квітня, віце-президент асоціації Сушама Шіромані.
Боллівуд недоотримує  прибутків
Боллівуд недоотримує прибутків
podrobnosti.ua

"Акція протесту розпочалася. Ми ведемо переговори з прокатниками. Можливо, найближчим часом зможемо домовитися", - сказала вона. 

Продюсерські асоціації індійської фабрики мрій Боллівуду, який є центром індійської кіноіндустрії, оголосили бойкот власникам кінотеатрів в Індії, вимагаючи 50% від суми виручки за фільми, які вийшли на екрани. 

Прокатники, у свою чергу, вважають вимоги продюсерів завищеними, тому що непопулярні фільми за такої формули не покривають витрати на їхній прокат. 

Восени 2008 року Індійська асоціація кінопродюсерів сама змушена була відбиватися від вимог федерації кінопрацівників, які наполягали на підвищенні зарплат. 

Протистояння призвело до зупинки зйомок кінокартини і цілого ряду телесеріалів. Протягом деякого часу телеканали змушені були повторювати серії. Через кілька днів сторонам вдалося знайти компроміс і страйк закінчився.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь