Переключиться на мобильную версию

В Україну прийшла Французька весна

Назад к разделу Шоу-Biz
У квітні 2009 року в Україні стартує шостий фестиваль Французька весна. У програмі - виступи під відкритим небом, вистави Міма і повітряних акробатів, концерти, виставки живопису та фотографії, кінофестивалі, зустрічі та спілкування з письменниками.
В Україні розпочалася Французька весна
В Україні розпочалася Французька весна
pravda.com.ua

Свято відкрило в київському Гідропарку вуличне дійство Дивацтва на воді у виконанні акторів французького колективу Ilotopie.

Сценічному мистецтві серед запланованих цього року заходів відведено головну роль. Так, глядачі Дніпропетровська та Луганська зможуть посміятися над витівкам Міма Ніколя Гуссеффа, який присвятив свої номери темі сну.

Повітряні акробати Цирку Ф'южн поведуть за собою глядачів у світ кельтських міфів та легенд, символом яких є тріскель. Глядачів очікують Адажіо, трюки на ремені, на трикутній трапеції, повітряні тріо, еквілібристики на ходулях, на канаті або на підлозі.

На офіційному закриття Міжнародного фестивалю джазу в Харкові Za jazz Fest відбудеться джазовий концерт відомого лілльського колективу Тріо Жеремі Терн.

Французький кінематограф презентуватимуть допрем'єрні покази і ночі короткометражного кіно. Крім того, кіноманам у різних містах України буде запропонована ретроспектива, присвячена творчості Жака Демі - людини з численними талантами.

Важливе місце в програмі шостого сезону Французької весни відведено фотомистецтву. Фотографії Анни Ассулін познайомлять відвідувачів виставки з потаємними моментами життя відомих письменників, у роботах Дороті-Шуз підкреслена індивідуальна неповторність кожної людини, фотограф Стефан Жізар представить дрес-коди молодих парижан, а Жеральд Ассулін досліджує порти від Лісабону до Одеси.

Також Україну відвідають двоє французьких письменників, які представлять свої твори і дослідження: Жоель Верне і Мартін Ле кіз - автор романів Селеста, Негр і Медуза, Пурпурова королева.

Заходи в рамках творчого фестивалю відбудуться по всій Україні - у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі, Харкові, Луганську, Рівному, Севастополі, Сімферополі, Запоріжжі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь