Переключиться на мобильную версию

Глядачі подали до суду на Ренату Литвинову

Назад к разделу Шоу-Biz
У Санкт-Петербурзі глядачі подали до суду на актрису Ренату Литвинову, назвавши її гру у виставі Записки божевільного за однойменним твором Гоголя "відвертою халтурою".
Рената Литвинова: Я у цьому проекті найнормальніша!
Рената Литвинова: Я у цьому проекті найнормальніша!
trud.ru

Обурені глядачі зажадали повернути їм гроші, сплачені за квитки вартістю від 500 до 4500 рублів, а також відшкодувати моральні збитки, - повідомляють Известия із посиланням на Life.ru.

У першій частині вистави повинен був грати петербурзький композитор Олег Каравайчук, а у другій Рената Литвинова та Олександр Баширов збиралися читати уривки із Гоголя.

Але замість Каравайчука глядачам на великому екрані почали показувати фільм про композитора, який багато хто уже бачив на телеекранах.

Каравайчук вийшов на сцену із годинним запізненням, зал зустрів його улюлюканням і свистом, - пише Комсомольская правда.

У ході вистави Рената Литвинова та Олександр Баширов читали Гоголя, при цьому вони перемовлялися і втрачали сторінки тексту. У відповідь глядачі почали свистіти та улюлюкати, а Литвинова вийшла із ролі і вступила у перепалку зі залом. Співачка Земфіра, яка супроводжувала Литвинову у цих гастролях, вибігла на сцену, щоб заступитися за подругу.

Багато хто із присутніх демонстративно покинув приміщення та зажадав від організаторів повернути їм гроші. Ті відмовили, заявивши, що гроші можуть бути поверненими лише у разі скасування спектаклю.

"Гроші ми вам все одно не повернемо, бо це такий спектакль. Він відрізняється від класичних постановок. І взагалі я у цьому проекті найнормальніша!" - цитує видання слова Ренати Литвинової.

Повідомляється, що всього вирішили судитися близько двохсот осіб.

За матеріалами: Комсомольская правда, Известия
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь