Переключиться на мобильную версию

Габріель Гарсіа Маркес заявив, що продовжує писати

Назад к разделу Шоу-Biz
Всесвітньо відомий письменник і лауреат Нобелівської премії з літератури колумбієць Габріель Гарсіа Маркес спростував чутки про припинення своєї літературної діяльності.

"Це не так. Правда лише те, що я не роблю нічого іншого, крім того, що пишу", - сказав письменник у короткому телефонному інтерв'ю, опублікованому колумбійській газетою Tiempo.

На питання, чи буде він ще коли-небудь публікувати свої книги, живий класик відповів:

"Моє заняття - не публікувати, а писати. Я дізнаюся, коли буде готовий до споживання пиріг, який печу".

Нагадаємо, в літературному агентстві Carmen Balcells, яке представляє інтереси Маркеса, заявили, що нобелівський лауреат більше не повернеться до письменницької праці.

Аналогічну думку висловив і єдиний офіційний біограф 82-річного письменника, британець Джеральд Мартін.

Габріель Гарсіа Маркес народився 6 березня 1928 року в Колумбійському містечку Аракатака (його земляки не втрачають надії перейменувати поселення в Макондо, на честь місця дії його найвідомішого роману Сто років самотності).

Останній роман Маркеса Згадуючи моїх сумних повій був опублікований в 2004 році. За два роки до цього вийшла перша книга з запланованої ним біографічної трилогії, написана в жанрі магічного реалізму, - Жити, щоб розповісти про життя (вона одразу стала бестселером в іспаномовному світі). У живого класика є кілька невиданих творів, а також майже завершена книга про кохання Ми побачимося в серпні, яка повинна з'явитися в 2009 році.

У 1989 році лікарі виявили у письменника ракову пухлину в легенях, яка, ймовірно, була наслідком його пристрасть до паління - за роботою він викурюють по три пачки сигарет на день. Після операції в 1992 році хвороба призупинилася. Але медичне дослідження в 1999 році виявило у Маркеса рак лімфовузлів. Йому зробили дві складні операції в США і Мексиці, він пройшов довгий курс лікування.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь