Переключиться на мобильную версию

Батько дівчинки, яку хоче удочерити Мадонна, заявив, що не знав про дочку

Назад к разделу Шоу-Biz
Батько малавійської дівчинки Мерсі Джеймс (Mercy James), яку хоче удочерити американська поп-зірка Мадонна, стверджує, що не знав про існування дочки.
У Мерсі з'явився батько
У Мерсі з'явився батько
thetimes.co.za

24-річний Джеймс Камбева, який працює охоронцем, заявив у інтерв'ю журналу People, що навіть не підозрював про те, що його дочка жива. Про дівчинку він дізнався, коли почув, що її хоче удочерити відома співачка. Тепер, за його словами, він хоче стати частиною її життя.

"Зараз, коли я знаю, що Мерсі жива, я маю намір піклуватися про неї", - заявив він. За його словами, йому довелося залишити мати дівчинки, 15-річну Мвандіду Маунде (Mwandida Maunde), через гнів її батьків, які дізналися про її вагітність.

Мати дівчинки померла через вісім днів після пологів. Зараз чоловік стверджує, що родичі Маунде перетворили його життя на пекло і змусили залишити місто. Камбеуа говорить, що досі боїться цих людей та через це не може зустрітися з донькою.

Однак родичі Маунде, які повністю схвалюють намір Мадонни усиновити Мерсі, обурені заявами Камбеуа. Вони кажуть, що він кинув свою вагітну подругу, і навіть не прийшов на її похорон. На думку родичів дівчинки, якби Камбеуа цікавився її долею, він вже давно спробував би з'ясувати, що сталося з Мерсі.

Нагадаємо, 30 березня 20009 року американська поп-зірка Мадонна подала прохання в суд Малаві про усиновлення чотирирічної дівчинки Чифундо Мерсі Джеймс. Проте суд Малаві відмовив 50-річній зірці в усиновленні, статок якої оцінюється в 300 мільйонів фунтів стерлінгів.

У свою чергу, Мадонна заявила, що не має наміру здаватися, і подала апеляцію на рішення суду, відхилити прохання Мадонни про удочеріння дівчинки.

За матеріалами: GZT.ru, Lenta.co.il

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь