Переключиться на мобильную версию

Помер народний артист СРСР Євген Весник

Назад к разделу Шоу-Biz
У Москві на 87-му році життя помер народний артист СРСР Євген Весник. Днями у нього трапився інсульт, і його терміново госпіталізували.
Помер Євген Весник
Помер Євген Весник
maly.ru

Про це повідомили в Малому театрі, в якому він працював впродовж 30 років.

"Євген Якович помер у московському госпіталі в ніч на 10 квітня. 8 квітня з ним трапився інсульт", - сказали в театрі.

Співрозмовник агентства також додав, що зараз дружина Весника їде в Малий театр, щоб вирішити питання громадянської панахиди і похорону.

Євген Весник занедужав минулого вівторка зранку. Актора мучили сильні головні болі. У лікарні діагностували інсульт. За життя відомого актора лікарі боролися три доби.

Автор низки сценаріїв для радіо і телебачення Євген Весник народився в Петрограді в 1923 році. Після війни, яку він закінчив у чині молодшого лейтенанта, вступив до Щепкінського училища.

У 1948 році закінчив Театральне училище імені Щепкіна і став актором драматичного театру імені Станіславського. У 1954 році пішов у театр сатири, потім у трупу Малого театру. Весник перший в СРСР виконав роль Остапа Бендера.

У кіно Євген Весник знімався з 1955 року, дебютував у Сергія Юткевича в Отелло в ролі Родріго. До кінця 1990-х актор знявся у кільканадцяти стрічках. Серед найбільш яскравих фільмів з його участю - Звичайне чудо, Сім старих та одна дівчина, Дивак з п'ятого Б, Чародії та Ширлі-мирлі, Пригоди Електроніка, Майстер і Маргарита, Офіцери та інші.

Євген Весник опублікував кілька книг (Абракадабра, задушевні бесіди зі сніговою людиною, Дарую, що пам'ятаю). У 1989 році він став народним артистом СРСР. Євген Весник був удостоєний ордена За заслуги перед Вітчизною.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь