Переключиться на мобильную версию

Девіду Лінчу сподобалася Помаранчева революція в Україні

Назад к разделу Шоу-Biz
Відомому голлівудському режисерові Девіду Лінчу, автору культових фільмів Голова-ластик, Твін Пікс, Шосе в нікуди, Синій оксамит, Внутрішня імперія, сподобалася Помаранчева революція в Україні.
Про це Девід Лінч розповів у понеділок, 13 квітня, під час прес-конференції в Києві.

Він зазначив, що мало знає про Україну.

"Я мало знаю про Україну. Коли я жив у Філадельфії, я жив поруч з українськими емігрантами, а також польськими. І мені особисто дуже сподобалося спостерігати по телевізору ті моменти, коли в Україні усі ходили в помаранчевих кольорах", - зізнався Лінч.

На питання, чи не планує режисер зняти фільм в Україні, кінокласик відповів, що така ідея у нього з'явилася після прибуття в Київ.

При цьому він зазначив, що ідея про зйомки фільму виникає у нього завжди, коли він приїжджає в ту чи іншу країну. Тому про конкретні плани режисер поки сказати не може.

Нагадаємо, Девід Лінч прилетів у Київ 12 квітня і має намір пробути в українській столиці чотири дні. В аеропорту Бориспіль зірку кіно зустрічали із короваєм та сіллю.

В Україні режисер відкриє представництво Фонду Девіда Лінча, який пропагує трансцендентальну медитацію, а також презентував книгу Упіймати велику рибу. Медитація, усвідомлення та творчість.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь