Переключиться на мобильную версию

Девід Лінч навчить українських школярів медитувати

Назад к разделу Шоу-Biz
Американський режисер Девід Лінч відкриє в Києві філію благодійного фонду свого імені, який буде пропагувати застосування трансцендентальної медитації в освітніх програмах України.
Лінч допоможе учням отримувати задоволення від школи
Лінч допоможе учням отримувати задоволення від школи
Фото: Лорреспондент
Як розповів сьогодні, 13 квітня, сам Девід Лінч, Фонд буде сприяти розвитку освіти на основі розширення свідомості та просуванню миру. Він зробить трансцендентальну медитацію (ТМ) більш доступною для українських школярів і студентів.

"Ми вже допомогли 100 000 студентам. У США вже близько 20 шкіл повністю перейшли на цю практику <...> В Україні у нас аналогічні плани", - сказав Лінч.

За словами режисера, сьогодні для дітей похід у школу "можна порівняти з пеклом" - для них це насильство над собою, а тому вони зустрічаються з великою кількістю проблем. Однак якщо запропоновану ним техніку медитації передати у школи, то за рік, переконаний він, відбудуться тотальні зміни у свідомості учнів.

"Успішність підвищиться, насильству буде покладено край, взаємини та стан здоров'я покращаться, студенти та учні будуть щасливі. Розвинуться творчі здібності, діти зможуть повністю реалізувати свій потенціал", - зазначив кінорежисер.

Лінч також презентував свою книгу Упіймати велику рибу. Медитація, усвідомлення, творчість, в якій вперше відкрив широкій громадськості таємниці своєї творчої лабораторії та поділився власним досвідом, отриманим з практики медитації.

У книзі автор виклав пропозиції щодо того, як знайти нові яскраві ідеї і нестандартні рішення у творчості, бізнесі і житті, яким чином розширити свідомість і розкрити власний потенціал, знайти внутрішній спокій і отримувати задоволення від роботи і життя.

На запитання про те, як Девід Лінч розширював свою свідомість до того, як почав займатися медитацією, режисер відповів, що тоді у нього були творчі здібності та ідеї, однак він не був задоволений ними, оскільки його можливості не були повністю розкриті.

"У кожної людини є свідомість, але не у всіх вона виражена однаково, у кожного є розум, але не всі мають однакові розумові здібності", - сказав Лінч, додавши, що саме медитація допомагає людині розширити свою свідомість.

"В кожній людині є океан творчої енергії та наснаги, занурення в який дасть фізичне, емоційне і духовне перетворення." Пізнай себе" - у цьому висловлюванні полягає суть трансцендентальної медитації", - сказав Лінч.

Як повідомлялося, Девід Лінч прилетів до Києва 12 квітня і має намір пробути в українській столиці чотири дні. В Україні режисер відкриє представництво Фонду Девіда Лінча, який пропагує трансцендентальну медитацію, а також презентувати книгу Упіймати велику рибу. Медитація, усвідомлення та творчість.

За словами режисера, про Україну він знає мало, однак йому подобається місцева архітектура та кава.
***

Благодійний фонд Девіда Лінча був заснований в США в 2005 році і має представництва в 80 країнах. Фонд пропагує застосування новітніх технологій в освітніх і медичних програмах, фінансує розвиток нанотехнологій і проектів впровадження альтернативних джерел енергії. На даний момент капітал фонду знаходиться в Нью-Йорку і складає близько $ 7 млн.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь